Autocasco AC

Autocasco (AC)


UBEZPIECZENIE DOMU  |  UBEZPIECZENIE SZYB  | UBEZPIECZENIE OD ZALANIA  |  OC  | UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE  | NNW  | UBEZPIECZENIE GORZÓW  |  UBEZPIECZENIE OD OGNIA  |  UBEZPIECZENIE BUDOWY  | NA ŻYCIE  |  KOMUNIKACYJNE  | UBEZPIECZENIE DZIECI  |  DORADCA UBEZPIECZENIOWY

Ubezpieczenie dodatkowe Autocasco (AC)

OPIS UBEZPIECZENIAZAKRES I PRZEDMIOT UBEZPIECZENIA

Dla kogo?

Z ubezpieczenia mogą skorzystać klienci indywidualni oraz mali lub średni przedsiębiorcy, którzy posiadają mniej niż 20 pojazdów.

Korzyści

Ubezpieczenie AC to:
kompleksowa ochrona przed skutkami wszelkich zdarzeń związanych z używaniem samochodu,
wypłata odszkodowania za szkody poniesione na terenie kraju i za granicą,
atrakcyjne zniżki za kontynuację ubezpieczenia i aż do 60% zniżki za bezszkodową jazdę,
możliwość znacznego obniżenia składki dzięki dostosowaniu zakresu ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb,
bezpłatne ubezpieczenie assistance - holowanie samochodu w razie awarii 150 km na terenie RP,
10% zniżki na OC.
Ponadto możesz uzyskać niższą cenę za inne ubezpieczenia komunikacyjne, np.rozszerzony assistance, ubezpieczenie szyb.

kontakt-1

All risks, czyli ubezpieczenie chroniące od wszystkich ryzyk – ubezpieczeniem AC objęte są uszkodzenia pojazdu, jego zniszczenie lub utrata wskutek wszelkich zdarzeń, zarówno powstałych z winy kierowcy pojazdu, jak również takich, na które nie ma on wpływu, np. kradzież, działanie żywiołów, wandalizm. Ponadto ochrona ubezpieczeniowa obejmuje wypadki powstałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz na terytorium pozostałych państw Europy, a także Algierii, Maroka, Izraela oraz Tunezji.

Do wyboru ubezpieczonego są:

 • dwa warianty rozliczenia szkód:

AC Serwisowe – w odszkodowaniu mogą być uwzględnione oryginalne części zamienne; to wariant polecany szczególnie właścicielom pojazdów przywiązanych do marki i jakości jego producenta, lub korzystających przede wszystkim z autoryzowanej sieci serwisowej,
AC Optymalne – w odszkodowaniu uwzględnione zostaną części o sprawdzonej jakości, dostępne także poza siecią autoryzowanych warsztatów lub dystrybutorów; wariant ten nie wyklucza możliwości zastosowania części oryginalnych, jeżeli inne nie są dostępne; to wariant zapewniający wysoką jakość w optymalnej cenie.
Pełna obsługa serwisowa w przypadku szkody z AC:
odebranie uszkodzonego pojazdu od ubezpieczonego,
zorganizowanie jego naprawy,
pojazd zastępczy na cały czas naprawy pojazdu.

Nasi klienci nie tracą czasu na formalności związane z likwidacją szkody, podczas naprawy pojazdu korzystają z samochodu zastępczego – wystarczy tylko odebrać naprawiony samochód.

 • opcja holowanie i pojazd zastępczy dla posiadaczy pojazdów innych niż osobowe,
  pakiet stała wartość pojazdu i nieredukcyjna suma ubezpieczenia – opcja stałej sumy ubezpieczenia zapewnia stałą wartość pojazdu w trakcie trwania umowy – tzn. wartość pojazdu nie zmniejsza się wraz ze spadkiem jego wartości rynkowej. Opcja ta jest szczególnie atrakcyjna dla właścicieli w miarę nowych pojazdów, ale nie ma ograniczeń – można ją wykupić do każdego samochodu.

Stała suma ubezpieczenia dotyczy szkód całkowitych i utraty pojazdu. Uzupełnieniem tej oferty jest nieredukcyjna suma ubezpieczenia, która znajdzie zastosowanie w przypadku szkód częściowych. Pozwala zachować tą samą sumę ubezpieczenia pomimo wypłaty odszkodowania.

ubezpieczenie bagażu – obejmuje szkody polegające na uszkodzeniu, zniszczeniu, utracie bagażu przewożonego lub pozostawionego w ubezpieczonym pojeździe lub w bagażniku zewnętrznym, zamontowanym na tym pojeździe, pod warunkiem, że miała miejsce szkoda z ubezpieczenia AC. Za bagaż uważa się rzeczy osobiste przewożone pojazdem ubezpieczonym w zakresie AC lub pozostawione w tym pojeździe, w tym przenośny sprzęt elektroniczny. Ubezpieczone są także przedmioty nie należące do posiadacza pojazdu, np. wypożyczone narty, wynajęty na czas wakacji sprzęt turystyczny.

Porównaj propozycje ubezpieczenia AC i wybierz jeden z dostępnych wariantów :

 

kontakt-1

agencja ubezpieczeniowa gorzów

Ubezpieczenia dla ciebie i twojej rodziny
Potrzebujesz ubezpieczenia?

FORMULARZ BEZPŁATNEJ WYCENY

  Wybierz z listy interesujące Cię Ubezpieczenie

  IMIĘ I NAZWISKO ULICA
  KOD POCZTOWY

  MIASTO

  TELEFON

  ADRES E-MAIL

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

   

  Agencja Ubezpieczeniowa
  Maciej Klofta
  ul. Ogińskiego 213
  (wjazd od Czartoryskiego | obok sklepu Żabka)
  66-400 Gorzów Wlkp.

  NIP: 599-253-67-39

  kom.: +48 606 342 247
  e-mail: maklofta@gmail.com