Autocasco (AC)


UBEZPIECZENIE DOMU  |  UBEZPIECZENIE SZYB  | UBEZPIECZENIE OD ZALANIA  |  OC  | UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE  | NNW  | UBEZPIECZENIE GORZÓW  |  UBEZPIECZENIE OD OGNIA  |  UBEZPIECZENIE BUDOWY  | NA ŻYCIE  |  KOMUNIKACYJNE  | UBEZPIECZENIE DZIECI  |  DORADCA UBEZPIECZENIOWY

Ubezpieczenie dodatkowe autocasco AC

OPIS UBEZPIECZENIA

Przygotowujemy pakiety na ubezpieczenia dodatkowe autocasco AC, z których mogą skorzystać zarówno klienci indywidualny, jak i mali oraz średni przedsiębiorcy, którzy dysponują w swojej flocie nie więcej niż 20 pojazdami. Zapraszamy na osobiste lub telefoniczne konsultacje, na których przedstawimy najlepszą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na niższą cenę za inne ubezpieczenia komunikacyjne, takie jak rozszerzony pakiet assistance, ubezpieczenie szyb czy sprzętu elektronicznego w czasie podróży.

 

Ubezpieczenie autocasco w doskonałej ofercie!

Ubezpieczenie AC to kompleksowa ochrona przed skutkami wszelkich zdarzeń związanych z używaniem samochodu. Posiadając taki pakiet, możesz liczyć na wypłatę odszkodowania za szkody poniesione na terenie kraju i za granicą, a także na atrakcyjne zniżki za kontynuację ubezpieczenia i aż do 60% zniżki za bezszkodową jazdę! Ponadto korzystając z naszej oferty, otrzymujesz możliwość znacznego obniżenia składki, dzięki dostosowaniu zakresu ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb! Otrzymasz także ubezpieczenie assistance, w ramach którego masz zapewnione holowanie samochodu w razie awarii do 150 km na terenie RP. Uwaga! Przy zakupie ubezpieczenie autocasco otrzymasz od nas także 10% zniżki na ubezpieczenie OC w opcji prywatnej i biznesowej!

 

Co obejmuje autocasco?

All risks, czyli ubezpieczenie chroniące od wszelkiego ryzyka, to oferta obejmująca uszkodzenia pojazdu, jego zniszczenie lub utratę wskutek wszelkich zdarzeń – zarówno powstałych z winy kierowcy pojazdu, jak i również takich, na które nie ma on wpływu, np. kradzież, działanie żywiołów, wandalizm itp. Ponadto ochrona ubezpieczeniowa obejmuje wypadki powstałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz na terytorium pozostałych państw Europy, a także Algierii, Maroka, Izraela oraz Tunezji.

 

Dwa warianty ubezpieczenia AC

AC Serwisowe – w odszkodowaniu mogą być uwzględnione oryginalne części zamienne. To wariant polecany szczególnie właścicielom przywiązanych do marki i jakości producenta lub korzystających z autoryzowanej sieci serwisowej. Ubezpieczenie chroni mienie przed kradzieżą oraz zniszczeniem – nawet z winy właściciela! Zakres ochrony zależy od wysokości polisy AC. W przypadku podstawowej ochrony w grę wchodzą przede wszystkim szkoda całkowita oraz kradzież pojazdu. Ofertę można dobrowolnie rozszerzać.

AC Optymalne – w odszkodowaniu uwzględnione zostaną części o sprawdzonej jakości, dostępne także poza siecią autoryzowanych warsztatów lub dystrybutorów. Wariant ten nie wyklucza możliwości zastosowania części oryginalnych, jeżeli inne nie są dostępne. W ramach pakietu możesz liczyć na pełną obsługę serwisową w przypadku szkody z AC, odebranie uszkodzonego pojazdu od ubezpieczonego, zorganizowanie jego naprawy,
a także otrzymanie zastępczego pojazdu na cały czas naprawy Twojego samochodu.

 

Holowanie i pojazd zastępczy dla posiadaczy pojazdów innych niż osobowe

Oferujemy ubezpieczenia AC dla właścicieli wszystkich pojazdów maszynowych, obejmujące holowanie i pojazd zastępczy dla posiadaczy pojazdów innych niż osobowe – opcja stałej sumy ubezpieczenia zapewnia stałą wartość pojazdu w trakcie trwania umowy, tzn. wartość pojazdu nie zmniejsza się wraz ze spadkiem jego wartości rynkowej. Opcja ta jest szczególnie atrakcyjna dla właścicieli w miarę nowych pojazdów, ale nie ma ograniczeń – można ją wykupić do każdego samochodu osobowego, ciężarowego, przyczepy itp. Zachęcamy do łączenia kilku ubezpieczeń z naszej oferty. Zapewniamy promocyjne ceny i spersonalizowane pakiety, które dotyczą ubezpieczeń szkolnych, firmowych i na życie.

 

Uzupełnienie podstawowej oferty autocasco

Stała suma ubezpieczenia dotyczy szkód całkowitych i utraty pojazdu. Uzupełnieniem tej oferty jest nieredukcyjna suma ubezpieczenia, która znajdzie zastosowanie w przypadku szkód częściowych. Pozwala zachować tę samą sumę ubezpieczenia pomimo wypłaty odszkodowania. Nasi Klienci najczęściej decydują się na dodatkowe ubezpieczenie bagażu. To oferta skupiająca się wokół szkody polegające na uszkodzeniu, zniszczeniu lub utracie bagażu przewożonego, a także pozostawionego w ubezpieczonym pojeździe lub w bagażniku zewnętrznym – zamontowanym na tym pojeździe – pod warunkiem, że miała miejsce szkoda z ubezpieczenia AC. Za bagaż uważa się rzeczy osobiste przewożone pojazdem ubezpieczonym w zakresie AC lub pozostawione w tym pojeździe, w tym przenośny sprzęt elektroniczny. Ubezpieczone są także przedmioty nienależące do posiadacza pojazdu, np. wypożyczone narty, wynajęty na czas wakacji sprzęt turystyczny itp.

Porównaj propozycje ubezpieczenia AC i wybierz jeden z dostępnych wariantów:

 

agencja ubezpieczeniowa gorzów

Ubezpieczenia dla ciebie i twojej rodziny
Potrzebujesz ubezpieczenia?

FORMULARZ BEZPŁATNEJ WYCENY

  Wybierz z listy interesujące Cię Ubezpieczenie

  IMIĘ I NAZWISKO

  ULICA

  KOD POCZTOWY

  MIASTO

  TELEFON

  ADRES E-MAIL

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

   

  Agencja Ubezpieczeniowa
  Maciej Klofta
  ul. Ogińskiego 213
  (wjazd od Czartoryskiego | obok sklepu Żabka)
  66-400 Gorzów Wlkp.

  NIP: 599-253-67-39

  kom.: +48 606 342 247
  e-mail: maklofta@gmail.com