Dom i mieszkanie


UBEZPIECZENIE DOMU  |  UBEZPIECZENIE SZYB  | UBEZPIECZENIE OD ZALANIA  |  OC  | UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE  | NNW  | UBEZPIECZENIE GORZÓW  |  UBEZPIECZENIE OD OGNIA  |  UBEZPIECZENIE BUDOWY  | NA ŻYCIE  |  KOMUNIKACYJNE  | UBEZPIECZENIE DZIECI  |  DORADCA UBEZPIECZENIOWY

Ubezpieczenie domu i mieszkania

OPIS UBEZPIECZENIA

Dobre ubezpieczenie domu i mieszkania pozwala w pełni cieszyć się poczuciem spokoju i bezpieczeństwa – zwłaszcza przy posiadaniu więcej niż jednej nieruchomości. Oferujemy odszkodowania za zniszczenie, uszkodzenie lub kradzież w domu, a także pomoc w awaryjnych sytuacjach. Mowa o usłudze assistance, w ramach której możesz liczyć na m.in. pomoc elektryka, hydraulika, szklarza czy ślusarza. Zapewniamy polisy ubezpieczeniowe z brakiem limitów wypłat w razie przepięcia, dewastacji lub kradzieży z włamaniem, a także ochronę przed skutkami powodzi – bez dodatkowych składek!

 

Zakres ubezpieczenia nieruchomości

Decydując się na ubezpieczenie nieruchomości z naszymi specjalistami, masz pewność, że pokryjemy wszelkie koszty poszukiwania przyczyn zalania, w tym m.in. dotarcie do pękniętej rury czy wadliwej instalacji. Ubezpieczeniem objęte są: wózki dziecięce, rowery, narzędzia ogrodnicze, rośliny doniczkowe, wolnostojące huśtawki, baseny – na tarasie lub w ogrodzie Twojego domu. Oferujemy także ochronę wszystkich elementów małej architektury, które znajdują się w otoczeniu domu, takie jak ogrodzenie, altana, meble ogrodowe, przenośny grill itp. Ubezpieczone są również rzeczy Twojego dziecka (uczącego się do 25 r.ż.), które znajdują się w jego tymczasowym miejscu zamieszkania (np. akademiku, wynajętym mieszkaniu itp.). W przypadku mniejszych pociech polecamy pakiety ubezpieczeń szkolnych, w ramach których możesz liczyć także na ochronę dzieci uprawiających sporty.

 

Nowość!

Otrzymasz odszkodowanie, gdy ktoś wyłudzi gotówkę lub biżuterię od Ciebie (jeżeli masz powyżej 65 lat) lub od Twojego dziecka (do 13 roku życia).

Pobierz poradnik dla właścicieli domów: Poradnik dla właścicieli domów.

Sprawdź warianty ubezpieczenia swojej nieruchomości tutaj.

 

Czy warto ubezpieczyć dom i mieszkanie?

Zdecydowanie tak! W domu może się zdarzyć wiele niekontrolowanych wypadków, takich jak pożar, włamanie, zalanie czy zwarcie instalacji elektrycznej. Z naszym ubezpieczeniem pomożemy Ci w razie niespodziewanych problemów – zarówno pod względem finansowym, jak i usługowym, przede wszystkim dzięki opcji assistance. Zyskasz zwrot kosztów, jeśli Twój dom lub jego wyposażenie zniszczy powódź, huragan, ogień lub inne zdarzenie losowe lub jeśli ktoś umyślnie zniszczy wyposażenie Twojego domu, uszkadzając drzwi, wybijając szybę w oknie lub włamując się i kradnąc Twoje prywatne rzeczy, takie jak biżuterię, sprzęt elektroniczny, meble itp. U nas otrzymasz pomoc nawet w bardzo nietypowych sytuacjach, np. gdy zwierzęta leśne zniszczą elewację domu – wystarczy, że wybierzesz wariant ubezpieczenia domu Od Wszystkich Ryzyk.

 

Rozszerzone ubezpieczenie domu i mieszkania

Zachęcamy do rozszerzania ubezpieczenia domu i mieszkania, dzięki któremu zyskasz:

 • wypłatę odszkodowania za stłuczenie przedmiotów – nie tylko szklanych (ubezpieczenie przedmiotów od stłuczenia);
 • odszkodowanie wypłacone pokrzywdzonej przez Ciebie osoby (OC w życiu prywatnym);
 • pomoc prawną w trudnych sytuacjach (ubezpieczenie ochrony prawnej);
 • dostaniesz pieniądze, gdy Twoje zdrowie poważnie ucierpi (ubezpieczenie NNW).

Mamy 18 zdarzeń losowych: ogień, piorun, dym i sadza, opady, powódź, śnieg i lód, grad, huragan, zalanie, osuwanie się ziemi, zapadanie się ziemi, lawina, uderzenie pojazdu, upadek drzew lub masztów, eksplozja, trzęsienie ziemi, huk ponaddźwiękowy, upadek statku powietrznego.

Ubezpieczenie NNW obejmuje tzw. trwały uszczerbek na zdrowiu, np. ograniczenia ruchowe, pogorszenie wzroku lub słuchu, amputacja/utrata narządu.

 

Jakie elementy domu można ubezpieczyć?

Standardowo w ramach ubezpieczenia domu obejmujemy ochroną:

 • fundamenty, ściany i dach, czyli tzw. mury;
 • drzwi, okna, podłogi, instalacje i inne stałe elementy;
 • rynny, kolektory słoneczne (panele solarne), pompy ciepła i inne elementy zewnętrzne.

Możesz ubezpieczyć także wyposażenie, w tym meble, sprzęt AGD (zmywarki, lodówki, kuchenki itp.), a także sprzęt RTV, sprzęt sportowy, gotówkę, odzież i inne ruchomości domowe. Mowa o elementach wyposażenia oraz przedmiotach codziennego użytku, które znajdują się wewnątrz domu i nie są zamontowane lub wbudowane na stałe – to w głównej mierze meble, elementy dekoracji wnętrz, biżuteria, monety, przedmioty ze srebra, złota lub platyny, gotówka, odzież i inne przedmioty osobistego użytku, w tym nawet zapasy gospodarstwa domowego!

 

kontakt

agencja ubezpieczeniowa gorzów

Ubezpieczenia dla ciebie i twojej rodziny
Potrzebujesz ubezpieczenia?

FORMULARZ BEZPŁATNEJ WYCENY

  Wybierz z listy interesujące Cię Ubezpieczenie

  IMIĘ I NAZWISKO

  ULICA

  KOD POCZTOWY

  MIASTO

  TELEFON

  ADRES E-MAIL

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

   

  Agencja Ubezpieczeniowa
  Maciej Klofta
  ul. Ogińskiego 213
  (wjazd od Czartoryskiego | obok sklepu Żabka)
  66-400 Gorzów Wlkp.

  NIP: 599-253-67-39

  kom.: +48 606 342 247
  e-mail: maklofta@gmail.com