Prywatna opieka medyczna – czy warto ?

Dlaczego warto korzystać z prywatnej opieki medycznej?


Zdrowie to jedna z najważniejszych wartości w życiu człowieka. Gdy go zabraknie – obowiązki, praca, zobowiązania, schodzą na dalszy plan. Obecnie istnieje możliwość leczenia w ramach usług oferowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Jednak rzeczywistość  leczenia NFZ to - długie kolejki, brak specjalistów, znaczny czas oczekiwania na wizytę. Obecnie możesz jednak zrobić dla siebie więcej, zadbać o swoje zdrowie i rodzinę decydując się na prywatną opiekę medyczną

 

Państwowa a prywatna opieka medyczna

Kilka miesięcy lub nawet lat oczekiwania do lekarzy specjalistów – endokrynologów, okulistów, kardiologów. Długie kolejki do lekarzy internistów, miesiące oczekiwania na badania specjalistyczne. Dodatkowo trudności z dodzwonieniem się do rejestracji, brak czasu na rzetelną diagnozę i przestarzała technologia używana w weryfikowaniu objawów chorób – to rzeczywistość państwowej opieki zdrowotnej.

Płacąc obowiązkowe składki ubezpieczeniowe, nie ma gwarancji, że na czas zostaniesz przyjęty do lekarza. Niestety, brak personelu, znaczna biurokracja – utrudnia efektywne świadczenie opieki zdrowotnej. Możesz sprawdzić, dostęp do wybranego specjalisty w ramach NFZ na stronie: terminyleczenia.nfz.gov.pl

Naprzeciw potrzebom pacjentów wychodzi prywatna opieka medyczna.Prywatna opieka medyczna daje wiele korzyści osobom, które potrzebują stałych wizyt lekarskich, jak i pomocy w nagłych przypadkach. Korzystanie z pakietów, umożliwia szybkie zapisanie się na wizytę do wybranego specjalisty, zrealizowanie określonych badań czy zatroszczenie się o zdrowie najbliższych.

Prywatna opieka medyczna

Musisz przeczytać

agencja ubezpieczeniowa gorzów

OC motocykla-ile wynosi kara w 2022 roku?

OC motocykla-ile wynosi kara w 2022 roku?   Polisa OC jest obowiązkowym ubezpieczeniem dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego. Czyli jej posiadanie jest obligatoryjne nie tylko dla właścicieli samochodów, ale i …

0 komentarzy
opalanie

Czym jest czerniak?

Czym jest czerniak?   Pomimo tego, że moda na opalanie minęła, od lat obserwuje się stały wzrost zachorowania na czerniaka. W ciągu ostatnich 30 lat liczba chorych wzrosła o 300 …

0 komentarzy
PZU Komfort

PZU assistance

PZU assistance – dlaczego warto?   Ubezpieczenie assistance należy do grupy ubezpieczeń dobrowolnych. Auto Assistance zazwyczaj występuje w kilku różnych wariantach – podstawowym oraz rozszerzonych. Dlatego można dopasować zakres ochrony …

0 komentarzy

Znajdziesz mnie:

Co powinieneś wiedzieć zanim zdecydujesz się na polisę zdrowotną?

Obecnie na rynku są dostępne ubezpieczenia zdrowotne, które pozwalają skorzystać z różnego rodzaju wizyt lekarskich oraz badań w ramach wykupionego abonamentu. Miesięczna opłata uprawnia pacjenta i jego bliskich do zapisania się do specjalisty, konsultacji diagnostycznych, badań laboratoryjnych. Im bardziej rozbudowany plan zdrowotny, tym większa dostępność różnorodnych specjalizacji.

Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują różnorodne pakiety i rozwiązania. Przed podjęciem decyzji o zakupieniu odpowiedniej polisy, warto dowiedzieć się więcej o zaletach prywatnej opieki zdrowotnej. Najlepszym pomysłem jest zdecydowanie się na bezpośrednią rozmowę z agentem, który opowie o możliwościach jakie daje Ci prywatna opieka medyczna i przedstawi zalety danego pakietu.

Prywatną opiekę medyczną możesz wykupić bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że umówisz się na rozmowę telefoniczną z ekspertem i wybierzesz dla siebie najkorzystniejszy wariant polisy.

Prywatna opieka medyczna

Dla kogo przeznaczona jest prywatna opieka medyczna?

Pakiety medyczne są przeznaczone dla osób od 18 do 65 roku życia oraz ich małżonków i dzieci do lat 18 lub w przypadku nauki dziecka, do ukończenia przez nie 25 roku życia.

Warto wiedzieć, że poszczególne pakiety mają różne składowe. Pakiety medyczne możesz więc dopasować do swojego trybu życia, potrzeb oraz aktualnej sytuacji. W ramach wykupionych świadczeń można uzyskać wsparcie w nagłych wypadkach. Można zapisać się do lekarza lub wykonać specjalistyczne badania np. rezonans, tomografię czy badania laboratoryjne.

Dzięki wykupieniu prywatnej opieki medycznej w PZU (Plan na Zdrowie) masz możliwość uzyskania wizyty u specjalisty bez skierowania, w krótkim czasie i wybranej przez siebie lokalizacji. Możesz również wykupić ubezpieczenia dodatkowe. Ubezpieczenia dodatkowe wspierają również w ciężkich chorobach. Dzięki ubezpieczeniu W Ciężkiej Chorobie otrzymasz wsparcie w 16 ciężkich chorobach. W przypadku wystąpienia nowotworu chroni Cię ubezpieczenie W Leczeniu Nowotworu.

ubezpieczenie domu gorzów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.